Pożegnaj lato w iście królewskim stylu – hotel na Mazurach

Pożegnaj lato w iście królewskim stylu – hotel na Mazurach

Końcówka lata to ostatnia szansa na wykorzystanie ładnej pogody. Warto zregenerować siły przed zbliżającą się jesienią, by później nie dać się chandrze. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, co zrobić, by odpocząć na Mazurach w iście królewskim stylu.

Świat luksusu i historii już na Ciebie czeka

Przenieś się w świat luksusu oraz historii, żegnając przy tym lato i ostatnie ciepłe dni. Sposobem na udany odpoczynek są wakacje w królewskim stylu w Pałacu Mortęgi. To wyjątkowe miejsce w Lubawie, leżącej w północno-wschodniej Polsce. Na rozległym terenie Pałacu Mortęgi mieści się kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac oraz liczne zabudowania folwarczne. Warto tutaj dodać, że pochodzą one z XIV wieku. Oczywiście, to nie koniec atrakcji. W skład kompleksu wchodzi także mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią (idealne miejsce na naukę jazdy konnej lub podszkolenie nabytych umiejętności) czy park w stylu angielskim, który także jest z XIX wieku.

W Pałacu Mortęgi można zatrzymać się w jednym z 50 pokoi i apartamentów. Te, które znajdują się w Pałacu, zaaranżowane zostały w szlacheckim stylu. Pokoje znajdujące się w Dworku i Oficynie prezentują już bardziej nowoczesny styl.

Królewskie wakacje – jakie atrakcje czekają na Ciebie?

Królewskie wakacje to pakiet stworzony z myślą o Gościach, którzy cenią luksus i malownicze miejsca. Możesz spędzić dwie niezwykłe doby w niezwykłym miejscu, którego historia sięga XIX wieku. Jakie atrakcje czekają na Ciebie?

Pakiet obejmuje:

  • nocleg w XIX wiecznych luksusowych pokojach i komnatach pałacowych;
  • bogate śniadania i kolacje przygotowane przez znakomitego szefa kuchni Marcina Zakrzewskiego;
  • warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych,
  • wieczory tematyczne, w tym wieczory „Oscarowe”,
  • bogaty, aktywny program animacji dla dzieci,
  • nieograniczony dostęp do basenu.

Zainteresowała Cię oferta? Odwiedź stronę Pałacu Mortęgipalacmortegi.pl. Zarezerwuj wolne miejsca i podaruj sobie oraz swoim bliskim odrobinę luksusu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *